forum

Awatar użytkownika
Bartosz Kowalski
Członek CKMKM
Kontaktowanie:
Status: Offline

forum

Postautor: Bartosz Kowalski » 20 lipca 2013, 10:24

Pracownik pisze:A to nie wiedziałem nawet Piotrze. Ja na przykład żadnych tajnych/poufnych informacji nie ujawniałem nigdy, ale jak już mam fajny zielony kolorek to tak niech zostanie. I tak się mam wrażenie wszyscy znamy :]

Po tej wypowiedzi żądam zielonego nicku dla siebie. Dlaczego ja mam wyrażać swoje opinie pod pełnymi danymi a ktoś anonimowo, szczególnie że ta osoba sama przyznaje się że nic ciekawego nie wnosi na forum.

Piotr Jeruszka

forum

Postautor: Piotr Jeruszka » 20 lipca 2013, 10:38

Jak napisałem w naszej zamkniętej części - od jakiegoś czasu w ogóle nie zajmuję się sprawami "administracyjno-moderatorskimi", tj. nie oceniam postów, nie edytuję, nie aktywuję, nie banuję itd. - chyba, że zaczną się rzeczy niezgodne z prawem ;). Rangę administratora zachowałem sobie tylko dla celów technicznych (grzebaniem w skrypcie forum itd.), więc proszę do mnie nie pisać, że ten użytkownik jest be, bo ma zielony kolor, napisał coś nieładnego itd. Jednocześnie proszę pisać, jeżeli macie jakieś problemy techniczne, coś nie działa czy coś w ten deseń. Nawet macie być natarczywi, bo pamięć mam dobrą, ale krótką ;).

Nowe władze w klubie ocenią, czy zasługuję na takie stanowisko (w którym sam sobie wybieram zadania, migając się od innych :P).

Przy okazji - spotkał się ktoś ostatnio z błędem Parse error: syntax error, unexpected '<' in template.php(230) : eval()'d code on line 1? Bo u mnie ani razu się nie pojawił, ale nie chcę ogłaszać ostatecznego zwycięstwa ;).

Przy okazji drugiej - jeżeli wchodząc na forum czekacie, czekacie i czekacie, aż na końcu przeglądarka pokaże Wam, że strona jest nieosiągalna, nie można było się połączyć itp. to już nasz usługodawca coś popsuł ;).

Awatar użytkownika
Marcin Strzelecki
Kontaktowanie:

forum

Postautor: Marcin Strzelecki » 20 lipca 2013, 23:19

Ja nie mam problemów z zalogowaniem ani wyświetlaniem wątków, postów.
Jedyny natarczywy problem jaki mam to niedziałająca Funkcja Ignore Topic, mogę sobie tę funkcje wciskać do woli.
Jednak jeżeli ktoś coś napisze w nie chcianym przeze mnie wątku to informację i tak o tym dostane a tak raczej być nie powinno.

Piotr Jeruszka

forum

Postautor: Piotr Jeruszka » 20 lipca 2013, 23:24

Marcinie, przepraszam - bo o tym trujesz, a ja nie zrobiłem za wiele w tej sprawie. Zapisałem sobie Twój problem na "liście do zrobienia" na poniedziałek. Gdybym się nie odezwał - spokojnie zasypuj mnie prywatnymi wiadomościami.

Awatar użytkownika
Marcin Strzelecki
Kontaktowanie:

forum

Postautor: Marcin Strzelecki » 20 lipca 2013, 23:32

Zrobię jak sobie życzysz.

Piotr Jeruszka

forum

Postautor: Piotr Jeruszka » 05 sierpnia 2013, 19:41

Informuję, że od jutra (6 sierpnia) do odwołania (prawdopodobnie do 15 sierpnia) będę niedostępny. Proszę do mnie nie kierować PW w sprawach dotyczących działań moderatorskich, tj. że ktoś czyni źle. Nie mam już uprawnień do bawienia się w strażnika na forum. W sprawach technicznych - jak najbardziej pomogę, tylko po 15 sierpnia.

Krystian Kukuła
Członek CKMKM

forum

Postautor: Krystian Kukuła » 05 sierpnia 2013, 19:49

To ja na szybko, poprosiłbym (bo nie mam pojęcia gdzie to ustawić) o stworzenie zastępczego logo forum, albo cokolwiek, w co można by sobie na górze kliknąć by przejść do strony głównej, bo przyznam że brak tego elementu bardzo odczułem.

Awatar użytkownika
Michał Grzegorczyk

forum

Postautor: Michał Grzegorczyk » 18 sierpnia 2013, 17:33

Popieram postulat ;)

Awatar użytkownika
Janusz Karlikowski
Kontaktowanie:

forum

Postautor: Janusz Karlikowski » 12 października 2013, 18:07

Czy ktoś wykasował Iwonę przypadkiem czy celowo ??

Piotr Jeruszka

forum

Postautor: Piotr Jeruszka » 14 października 2013, 15:43

Trochę pozamiatałem miotłą w kanciapie administratorów, tj. posprzątałem parę rzeczy (ta powyższa to osobna sprawa, którą zajmują się odpowiednie osoby).

Między innymi ujednoliciłem nazwy kont. Konto, pod którym się logujecie (i jesteście widoczni), składa się z imienia (pierwsza litera duża, reszta małe), spacji i nazwiska (pierwsza litera duża, reszta małe), np. Jan Kowalski czy Adam Małysz :P. W razie problemów - prosiłbym o PW lub e-maila (adres dostępny na http://komunikacja.czest.cz, na podstronie "O nas/Członkowie").

Dodatkowo - wszelkie uwagi czy wątpliwości natury obyczajowej (typu - ten użytkownik źle się zachowuje, tamten brzydko pisze, on mnie obraża itp.) proszę kierować do odpowiednich osób (link "Ekipa" pod listą działów) oraz zgłaszać, używając ikonki czerwonego wykrzyknika przy danej wypowiedzi (guziczek tuż nad przyciskiem "cytuj"). Ja jestem tylko od problemów technicznych, niewymagających interpretowania słów i czynów. Gdyby i takie problemy się pojawiły - to pisać śmiało do mnie.

Awatar użytkownika
Jakub Szymanowski
Kontaktowanie:

forum

Postautor: Jakub Szymanowski » 25 czerwca 2014, 20:24

Nie bardzo wiem, gdzie to wrzucić, więc napiszę tutaj. Sprawa może mało istotna, ale na forum jest jeszcze czas zimowy... :D

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

forum

Postautor: Piotr Radoliński » 25 czerwca 2014, 20:52

Jakub Szymanowski pisze:Nie bardzo wiem, gdzie to wrzucić, więc napiszę tutaj. Sprawa może mało istotna, ale na forum jest jeszcze czas zimowy... :D
...wyjżyj za okno, prawie zima !! :D

Awatar użytkownika
Tomasz Rorat
Członek CKMKM

forum

Postautor: Tomasz Rorat » 25 czerwca 2014, 22:12

Panowie czas trzeba samemu zmienić :P tak jak w domu zmieniasz, tak zmień sobie w swoim panelu użytkownika. ;)

Awatar użytkownika
Jakub Szymanowski
Kontaktowanie:

forum

Postautor: Jakub Szymanowski » 25 czerwca 2014, 23:16

A to tak.... :)

Radek Fijałkowski
Członek CKMKM

forum

Postautor: Radek Fijałkowski » 26 czerwca 2014, 20:07

Jakubie, przecież przy rejestracji wybierana jest strefa czasowa i phpBB nie obsługuje globalnej strefy (dla wszystkich użytkowników) więc jak sobie strefę czasową ustawisz tak będziesz miał.

Piotr Jeruszka

forum

Postautor: Piotr Jeruszka » 28 września 2014, 15:46

Mam taką prośbę do wszystkich (chyba tutaj będzie największa publika wśród niezarejestrowanych). Nie jestem administratorem tego forum już od dłuższego czasu, nie jestem też w strukturach klubu. Tymczasem ostatnio coraz więcej osób pisze na wszystkie moje skrzynki e-mailowe prośby w stylu "Proszę o aktywowanie konta", "Proszę o zresetowanie hasła" itd. Proszę o to, by w takich sprawach kontaktować się z CKMKM, nie ze mną, adres jest na górze strony.

Kamil Banach
Kontaktowanie:

Re: forum

Postautor: Kamil Banach » 06 stycznia 2016, 16:39

Dlaczego na forum nie ma opcji "edytuj/usuń post"?

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 06 stycznia 2016, 17:30

Kamil Banach pisze:Dlaczego na forum nie ma opcji "edytuj/usuń post"?

Obrazek

Awatar użytkownika
Kamil Ociepa
Członek CKMKM

Postautor: Kamil Ociepa » 06 stycznia 2016, 22:21

Edytować / usunąć post można 15 min po wysłaniu.

Patryk Hartman
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Patryk Hartman » 06 stycznia 2016, 22:23

Dobrze wiedzieć. Z tym, że ja na edycję postu mam 10 minut tuż po jego napisaniu, a usunąć go mogę po dodaniu tylko w ciągu minuty. Nie wiem czym to jest spowodowane. Edycja postu powinna być znacznie dłuższa oraz dodatkowo by w każdej chwili można usunąć post.
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 07 stycznia 2016, 06:55

Patryk Hartman pisze:Dobrze wiedzieć. Z tym, że ja na edycję postu mam 10 minut tuż po jego napisaniu, a usunąć go mogę po dodaniu tylko w ciągu minuty. Nie wiem czym to jest spowodowane. Edycja postu powinna być znacznie dłuższa oraz dodatkowo by w każdej chwili można usunąć post.
Takie prawa mają tylko Moderatorzy i Administratorzy. Prawa takie panują na wszystkich forach bez wyjątku.

Patryk Hartman
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Patryk Hartman » 07 stycznia 2016, 07:32

Dziękuję za informację ! :)

Wróć do „Regulamin oraz komunikaty”