85 lat komunikacji autobusowej w Krakowie

Awatar użytkownika
Dominik Wójcik
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Dominik Wójcik » 02 sierpnia 2012, 22:04

Bartku! Mając kilka płatnych miejsc w samochodzie szukałem na szybko takiego, kogo w zamyśle będzie stać na wyjazd (zrzuta na paliwo we własnym zakresie), a poza tym, kto do tego będzie dostępny. A Ty ciągle odpisujesz, że jesteś w Łodzi!

Poza tym, Piotr bardzo źle się wyraził w pierwszym dzisiejszym poście - to nie był klubowy wyjazd !! . Wyjazd był prywatny! Piotrowy. W pierwszej kolejności pytałem, tych, którzy na okrągło pracują dla klubu, niczym na etacie. Ciebie, z powodu pobytu za granicą, nie pytałem (pracowałeś na Industriadzie, o czym pamiętam), "bliźniaków" nie pytałem, bo nie miałem serca wybierać, który pojedzie, Janusza z przyczyn finansowych nie pytałem. Poza tym - dzwoniliśmy nieskoordynowanie na dwa fronty do momentu zapełnienia pojazdu.

Poza tym, wyjazd miał inny cel, który zrealizowaliśmy. Pamiętajcie, że zajezdnia autobusowa, to żywy twór, pod ruchem, zamknięty. Wejść tam normalnie nie ma, a podwojów strzeże ochrona, która dziś na Tomka ostrzyła zęby ;) Dokonaliśmy kurtuazyjnej wymiany wizytówek i nawiązaliśmy współpracę na przyszłość.Ten wyjazd był żywym eksperymentem (przetestowaliśmy coś w Muzeum Inżynierii, ale nie wiem, czy to przejdzie drugi raz). Mamy promesę kolejnych wejść. Nawiązaliśmy też współpracę gospodarczą !! Trzeba będzie uśmiechnąć się do częstochowskiego MPK w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Szymon Kryczka
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon Kryczka » 02 sierpnia 2012, 22:39

Dzięki za zdjęcia! Mogę powiedzieć jedno, żałuję, że nie było mnie z Wami :P

Czekam na kolejne wyjazdy do Krakowa i może dalej ? :)

pozdro Panowie!

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 03 sierpnia 2012, 07:12

Dominik Wójcik pisze:Poza tym, Piotr bardzo źle się wyraził w pierwszym dzisiejszym poście - to nie był klubowy wyjazd !! . Wyjazd był prywatny! Piotrowy.
Summa sumarum - właściwie to ja nie napisałem nigdzie, że to był klubowy wyjazd. Napisałem tylko, że członkowie CKMKM odwiedzili Kraków - czy jest w tym coś złego ? Niektórzy piszą, że byli w Czechach, w Austrii, w Holandii, w Szwecji czy w różnych ciekawych miejscach naszego kraju - czy ktoś ma o to pretensje ?

Awatar użytkownika
Tomasz Rorat
Członek CKMKM

Postautor: Tomasz Rorat » 04 sierpnia 2012, 09:46

A tak wygląda Jelcz na moich zdjęciach:
przód
tył

Awatar użytkownika
Janusz Karlikowski
Kontaktowanie: