Nocnym tramwajem po Poznaniu

Tomasz Haladyj
Członek CKMKM
Posty: 1402
Rejestracja: 20 lutego 2008, 09:16
Status: Offline

Nocnym tramwajem po Poznaniu

Postautor: Tomasz Haladyj » 07 marca 2013, 10:15

"Klub Miłośników Pojazdów Szynowych serdecznie zaprasza na pierwszą edycję imprezy pod hasłem ?Poznańska Wiosna z Zielonym Tramwajem?.
W podróż po poznańskiej sieci tramwajowej wybierzemy się dwoma wagonami produkcji CKD - Tatrami RT6N1, w tym wagonem 405 ? pierwszym i póki co jedynym zmodernizowanym pojazdem tego typu w Poznaniu. Impreza rozpocznie się na przystanku Zeylanda, niedaleko dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Gajowej. Oba pojazdy wyruszą w trasę po najciekawszych żelaznych szlakach naszego miasta, gdzie pozować będą do zdjęć na tle charakterystycznych obiektów naszego miasta.

Impreza odbędzie się w nocy z 23 na 24 marca 2013 roku, zbiórka planowana jest na godzinę 22:15 na przystanku Zeylanda. Odjazd tramwajów zaplanowany jest na godzinę 22:30 a zakończenie imprezy na 6 rano w okolicach przystanku Most Dworcowy.

Koszt przejazdu wynosi 20 zł dla jednej osoby oraz 30 zł dla pary. Dochód przeznaczony zostanie na rzecz kwesty Ratujmy Stare Bimby.

Zgłoszenia powinny zawierać imię, nazwisko oraz miasto, z którego pochodzi osoba przyjezdna. W temacie maila prosimy podać nazwę imprezy, same zgłoszenia przysyłać można na adres: imprezy@kmps.org.pl
Pomimo dwóch wagonów, ze względów bezpieczeństwa ograniczona jest ilość miejsc. Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu ? przeczytaj go, zanim wyślesz zgłoszenie.

REGULAMIN IMPREZY
?Poznańska wiosna z zielonym tramwajem?

1. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Klub Miłośników Pojazdów Szynowych z siedzibą w Poznaniu przy os. Rzeczpospolitej 59/7.
2. Uczestnikiem imprezy może być każda osoba, która:
a) jest zainteresowana tematyką komunikacyjną,
b) ukończyła 18. rok życia,
c) opłaciła w terminie ustalonym przez organizatora kwotę w wysokości podanej w informacji o imprezie,
d) swoim zachowaniem nie niszczy dobrego imienia ogółu lub poszczególnych środowisk miłośników komunikacji miejskiej.
3. Jeżeli osoba chętna do wzięcia udziału w imprezie nie spełnia przynajmniej jednego z warunków wymienionych w punkcie 2, organizator ma prawo odmówić takiej osobie udziału w imprezie.
4. W przypadku niestosowania się do postanowień niniejszego regulaminu, organizator ma prawo do odmowy udziału w imprezie danej osobie w dowolnym momencie jej trwania.
5. W pojazdach biorących udział w imprezie obowiązuje zakaz palenia tytoniu i spożywania alkoholu.
6. W pojazdach biorących udział w imprezie dozwolone jest spożywanie posiłków i napojów bezalkoholowych, pod warunkiem zachowania należytego porządku.
7. Fotografowanie pojazdów dozwolone jest tylko z zachowaniem należytej ostrożności stosownej do warunków panujących w ruchu drogowym.
8. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zachowania porządku w pojazdach biorących udział w imprezie.
9. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do wykonywania poleceń służb nadzorujących przebieg imprezy.
10. Organizator imprezy może udzielić pomocy w zakresie przyjazdu do Poznania oraz wyjazdu z niego, dojazdu do miejsca rozpoczęcia i powrotu z miejsca zakończenia imprezy oraz noclegu w Poznaniu.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu imprezy, jednak zobowiązany jest o tym poinformować wszystkich jej uczestników."

Wróć do „Imprezy”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości