To jest temat - Piszczące tramwaje

Awatar użytkownika
Adrian Golis
Członek CKMKM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Adrian Golis » 26 sierpnia 2014, 15:22

W dniu wczorajszym na ul. Bohaterów Katynia, miało miejsce nagranie materiału odnośnie hałasu od linii tramwajowej. Problem polega na przejeździe przez drogę, gdzie na dwóch zakrętach niedaleko siebie tramwaje wydają charakterystyczny, piszczący dźwięk. Dobrze że nie nagrywali tego materiału w Niedzielę, podczas "eNki na 102", wtedy byłby hasał :P/.

TVP Info:

Materiał filmowy: Youtube.com

Awatar użytkownika
Tomasz Rorat
Członek CKMKM

Postautor: Tomasz Rorat » 26 sierpnia 2014, 15:26

Adrian znowu !! kasuj jest już o tym w innym temacie

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 26 sierpnia 2014, 15:26

...jest już na forum ten temat zapodany !! Jak zawsze przysypiasz !
Zobacz TUTAJ

Awatar użytkownika
Adrian Golis
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian Golis » 26 sierpnia 2014, 15:55

eh, no oki to w takim razie proszę usunąć post. Swoją drogą to jestem bardzo zakręcony przez te wspaniale pogody.

Awatar użytkownika
Krzysztof Basiukiewicz
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof Basiukiewicz » 27 sierpnia 2014, 13:14

Z materiału można wywnioskować że mieszkanie w tym bloku to koszmar. Trzeba sprzątać trzy razy dziennie mieszkanie , dzieci budzą się z lękami w nocy , piwo psuje się w sklepie a krowy nie chcą dawać mleka... W materiale padają zaproszenia do zamieszkania przez miesiąc w tym bloku, ja podejmuje takie wyzwanie chętnie tam zamieszkam ponownie ,ponieważ spędziłem w tym bloku ponad 27 lat . A od siebie oferuje mieszkanie w "cichej okolicy" z oknami na trasę DK1 oraz estakadę. W nocy jest całkiem fajnie, samochody zwykle nie jeżdżą między godzina 2 a 3 a wtedy przypada ten najzdrowszy sen.

Co do samego programu to bardzo zirytował mnie jego prowadzący. Zapytam może trochę przewrotnie po co zaproszono Panów : Prezesa Roberta Madeja (MPK) oraz Dyrektora Stanisława Sosnowskiego (MZDiT) skoro nie dano im się spokojnie wypowiedzieć oraz przedstawić możliwe rozwiązania. Dla mnie to nie jest rzetelne dziennikarstwo ale tania sensacja.

Nie mogę zaprzeczyć iż problemu w ogóle nie ma, ale czy jest aż tak źle??
Prawda jest też taka że można było niewielkim kosztem w stosunku do całej inwestycji uniknąć takich sytuacji poprzez wstawienie smarownic torowych oraz zastosowania szyn o innych parametrach materiałowych. Projektant również nie stanął na wysokości zadania.
Teraz te kukułcze jajo podrzucono MPK oraz MZDiT.

https://www.facebook.com/Szymon.Kryczka ... tif_t=like Szymon również podjął temat.

Wróć do „Inne”