ZAKOPANE

Awatar użytkownika
Janusz Karlikowski
Kontaktowanie:
Status: Offline

ZAKOPANE

Postautor: Janusz Karlikowski » 11 kwietnia 2013, 17:32

Nie znalazłem odpowiedniego wątku, więc tworzę nowy.

Jak usłyszałem w RMF FM "Zakopianką" lada dzień będzie jeździć się - mimo nadejścia wiosny - jeszcze gorzej. Z powodu zbyt długiej zimy pogorszył się znacznie stan mostu w Białym Dunajcu i ma tu być wprowadzony ruch wahadłowy.
No to już widzę gdzie będą się kończyć korki... Nie dość, że w Poroninie hamuje prawoskręt na przejazd kolejowy, to teraz blokada kawałek dalej.
Pamiętam, że kilka razy udało mi się przejechać odcinek Kraków - Zakopane w deklarowane 2h05min. I niekoniecznie Szwagropol, bo także PKS Zakopane :P

Przy okazji polecam (tym, którzy nie czytali) artykuł o pomysłach upadłych w stolicy Tatr: http://24tp.pl/?mod=news&id=4129&tponli ... 0064b8e7ef

Awatar użytkownika
Jakub Szymanowski
Kontaktowanie:
Status: Offline

ZAKOPANE

Postautor: Jakub Szymanowski » 12 kwietnia 2013, 16:21

Ja też jechałem Szwagropolem, jak byłem w te ferie w górach, ale tylko z Zakopanego do Nowego Targu, a jadąc w przeciwnym kierunku miałem jechać PKS Częstochowa,ale jak czekałem już 0,5 godziny i nie przyjeżdżał, to pojechałem pierwszy lepszym, który był do Zakopanego ( PKS w Pszczynie akurat przyjechaL) :)

Wróć do „Inne”