OPRACUJ PROJEKT MASKOTKI I WYGRAJ TYSIĄC ZŁOTYCH

Awatar użytkownika
Tomasz Rorat
Członek CKMKM
Status: Offline

Postautor: Tomasz Rorat » 05 czerwca 2014, 19:34

Info z mail klubowego :
OPRACUJ PROJEKT MASKOTKI I WYGRAJ TYSIĄC ZŁOTYCH [informacj?a dla Klubu Miłośników Komunikacj?i Miejskiej]

-------------------------------------------------------------------

Witam serdecznie

Kłania się Rafał Białorucki z firmy Sprinet Polska. Przesyłam Państwu informację odnośnie najnowszego konkursu skierowanego do sympatyków komunikacji, motoryzacji i transportu pod nazwą ?Maskotka dla firmy Marcel?. Ideą konkursu jest opracowanie projektu maskotki, który będzie wdrożony w przyszłości do realizacji. Dodatkowym elementem jest nadanie nazwy maskotce, tak by kojarzyła się z profilem działalności firmy przewozowej Marcel.

Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w kwocie 1000 PLN oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez przewoźnika. Konkurs trwa do 10 listopada 2014 r. Przygotowałem dla Państwa informację prasową dotyczącą konkursu oraz plakat. Myślę, że uznacie Państwo projekt za ciekawy. Będę wdzięczny za upowszechnienie informacji poprzez publikację artykułu na stronie internetowej, celem rozpropagowania idei projektu. Będę wdzięczny również za przesłanie linka, gdzie w/w materiał zostanie zamieszczony. W ten sposób będę mógł umieścić link na stronie sprinet.pl. Dziękuję.

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 05 czerwca 2014, 20:02

...czy to o tą firmę chodzi MARCEL-BUS

Awatar użytkownika
Tomasz Rorat
Członek CKMKM