MZDiT - książka skarg i zażaleń - 2014

Tematy związane z zagadnieniami organizacji transportu ludności - dotyczy Częstochowy, b. woj. częstochowskiego.
Mateusz Balt
Członek CKMKM
Status: Offline

MZDiT - książka skarg i zażaleń

Postautor: Mateusz Balt » 04 września 2014, 11:25

Tomasz Rorat pisze:Ul. Rejtana fajnie ale zawsze jest jakiś minus !!
a minus to przystanek Żeromskiego w kierunku pętli Rejtana.
Michał Kamiński pisze:Masz racje Tomek ten przystanek to pomyłka ,nie rozumiem jak można coś takiego zaprojektować !
Piotr Radoliński pisze:...spokojnie Panowie, bez paniki - info poszło do MZDiT !!

O kutwa czary :>

Obrazek

Patryk Hartman
Członek CKMKM
Kontaktowanie:
Status: Online

Postautor: Patryk Hartman » 04 września 2014, 12:37

No i pięknie ! :D

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 04 września 2014, 13:14

...widzicie, że można dogadać się z MZDiT bez pliku zbędnych kwitów ! :P

Awatar użytkownika
Tomasz Rorat
Członek CKMKM

Postautor: Tomasz Rorat » 04 września 2014, 14:43

Normalnie extra !!
Czyli wychodzi na to że to teraz "mój przystanek z peronem" ?? muszę go odwiedzić ...
Dziękujemy Piotrze i MZDiT.

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 04 września 2014, 14:52

...no cóż ! Obaliłem "Tymbarka" i do roboty... Szkoda, że nie zawsze tak wszystko idzie łatwo... :)

Awatar użytkownika
Wojciech Liberda
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Liberda » 04 września 2014, 20:29

no nie wiem... nie ma rampy dla niepełnosprawnych... brak przejścia dla pieszych... a w ogóle to gdzie jest autobus :P:D:P

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 04 września 2014, 20:36

Wojciech Liberda pisze:no nie wiem... nie ma rampy dla niepełnosprawnych...
...rampa ! Na peronie ? A gdzie taką widziałeś ? :P Co najwyżej może Ci chodzi o PODJAZD ?

Michał Kamiński

Postautor: Michał Kamiński » 05 września 2014, 09:29

Piotr Radoliński pisze:
...rampa ! Na peronie ? A gdzie taką widziałeś ? :P Co najwyżej może Ci chodzi o PODJAZD ?

Ale przejście dla pieszych powinno w tym miejscu jednak być .Przystanek teraz wygląda jak należy

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 05 września 2014, 10:00

...to już jest troszkę więcej roboty... szczególnie papierkowej !

Awatar użytkownika
Tomasz Rorat
Członek CKMKM

Postautor: Tomasz Rorat » 05 września 2014, 14:52

Bez przesady, dobrze jest. Tą drogę traktujemy jako "osiedlową" .

Awatar użytkownika
Wojciech Liberda
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Liberda » 05 września 2014, 19:51

Piotr Radoliński pisze:

Ja sobie żartowałem. Przypomnę tylko, że na całej Rejtana jest tylko jedno oznakowane przejście dla pieszych :P

Michał Kamiński

Postautor: Michał Kamiński » 05 września 2014, 19:54

Wojciech Liberda pisze:
Piotr Radoliński pisze:

Ja sobie żartowałem. Przypomnę tylko, że na całej Rejtana jest tylko jedno oznakowane przejście dla pieszych :P

Chyba jednak więcej

Patryk Hartman
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Patryk Hartman » 05 września 2014, 21:00

Powtarzam: zerwany całkowicie rozkład linii 17 na pętli Wyczerpy-Osiedle

Przystanek SPORTOWA kier. Wyczerpy - naderwany rozkład linii 20.

Ponowna prośba do MPK by na szczyt 12-14 [S] był puszczany przegub, korzystam już ponad rok z tego rozkładu rano jadąc do szkoły o 7:37 (Stary Rynek -> Gnaszyn) i jest cholerny ścisk gdy podjedzie solówka. Prosiłbym o regularne wysyłanie przegubów (poza przerwą świąteczną bożonarodzeniową, feriami i przerwą świąteczną wielkanocną) na wspomniany szczyt - zawsze rano na 27 (nie wiem która to brygada, ale odjazdy 5:35, 6:36, 7:36 ze Starego Rynku w kier. Kawodrzy regularnie wykonuje przegub, który sądzę, że miałby lepsze wzięcie na 12-14). Wspomiany szczyt 12-stki zabiera bardzo dużo uczniów np. do liceum na Krakowskiej, do liceum Kopernika, do ZSSB (przy św. Augustyna), do Ekonomika (ul. Św. Augustyna) i wielu innych szkół...

W tym tygodniu dosyć ładnie wystawili wozy, bo w środę na 12-14 był #332, w czwartek #288, a dziś #112.

Krystian Kukuła
Członek CKMKM

Postautor: Krystian Kukuła » 09 września 2014, 21:38

Jak od dawna przymykam oczy na tego typu sytuacje, tak dzisiaj wyleje tu swoje żale.
Czekałem na przystanku Dworzec PKS na linię 31 w stronę Kręciwilka. Autobus przyjechał punktualnie o 20:43. Był to MAN #85.
Pierwszą rzeczą jaka nie do końca mi się spodobało było to, że większość autobusów podjeżdża tam do końca zatoczki, więc stanąłem sobie przy słupku przystankowym. Ten kierowca natomiast stanął bardziej na początku zatoczki, zaraz za wiatą tramwajową, a na przystanku byłem tylko ja. Otworzył tylko środkowe drzwi (ktoś pytał dlaczego ludzie najczęściej wchodzą środkowymi - jest odpowiedź). Podszedłem więc szybkim krokiem do autobusu, ale nim jeszcze znalazłem się przy pierwszych drzwiach kierowca włączył dzwonek by mnie ponaglić. Niemal wbiegłem do tego autobusu, w momencie wchodzenia kierowca zamknął drzwi. Co prawda tylko mnie musnęły, ale mógł przecież poczekać te 2 sekundy, albo otworzyć mi pierwsze, bądź podjechać bliżej przystanku.
Na kolejnych przystankach ludzie nie mieli już tyle szczęścia. Jedna pani dostała drzwiami bo za długo wchodziła, na dwóch przystankach kierowca zatrzymał się kawałek za zatoczką bo nie zauważył ludzi chcących wejść do autobusu. Czar goryczy przelał się jednak na Rakowie, gdy kierowca dojechał łącznikiem do skrzyżowania przy skansenie, zatrzymał się na chwilę (prawdopodobnie "upewnił się" że nikt nie czeka na autobus na przystanku przy dworcu), po czym włączył prawy kierunkowskaz i skręcił w Łukasińskiego pomijając przystanek Raków Dworzec PKP. Problem w tym, że aktualnie stał na przystanku inny autobus, więc kierowca #85 nie mógł sprawdzić czy ktoś na niego czeka. Trasa 31 nie powiela się z inną, np. 12 czy 32. Jeśli ktoś czekałby tam akurat na 31 i chciał dojechać na Bugajską, to musiałby czekać godzinę na następny autobus.

Pierwszy raz od chyba 5 lat próbowałem dodzwonić się do dyspozytora MPK, ale niestety nie było mi dane.

Myślę że jeżeli ten przystanek jest na trasie kursu, to powinien być obsługiwany bezwarunkowo.

Patryk Hartman
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Patryk Hartman » 09 września 2014, 21:45

Patryk Hartman pisze:Ponowna prośba do MPK by na szczyt 12-14 [S] był puszczany przegub, korzystam już ponad rok z tego rozkładu rano jadąc do szkoły o 7:37 (Stary Rynek -> Gnaszyn) i jest cholerny ścisk gdy podjedzie solówka. Prosiłbym o regularne wysyłanie przegubów (poza przerwą świąteczną bożonarodzeniową, feriami i przerwą świąteczną wielkanocną) na wspomniany szczyt - zawsze rano na 27 (nie wiem która to brygada, ale odjazdy 5:35, 6:36, 7:36 ze Starego Rynku w kier. Kawodrzy regularnie wykonuje przegub, który sądzę, że miałby lepsze wzięcie na 12-14). Wspomiany szczyt 12-stki zabiera bardzo dużo uczniów np. do liceum na Krakowskiej, do liceum Kopernika, do ZSSB (przy św. Augustyna), do Ekonomika (ul. Św. Augustyna) i wielu innych szkół...

W tym tygodniu dosyć ładnie wystawili wozy, bo w środę na 12-14 był #332, w czwartek #288, a dziś #112.

Ponawiam, istny dramat jest na tym 12-14, wczoraj #56, dziś #127..., :evil: a na porannym 27... #351. :-x

Przystanek KOŚCIELNA kier. Wyczerpy, zerwany rozkład linii 17.

Piotr Jeruszka

Postautor: Piotr Jeruszka » 09 września 2014, 22:01

Krystian Kukuła pisze:(...)Myślę że jeżeli ten przystanek jest na trasie kursu, to powinien być obsługiwany bezwarunkowo.
Nie tyle powinien - musi być obsługiwany.

Piotr Skorupa

Postautor: Piotr Skorupa » 09 września 2014, 23:46

Mateusz Balt pisze:
Tomasz Rorat pisze:Ul. Rejtana fajnie ale zawsze jest jakiś minus !!
a minus to przystanek Żeromskiego w kierunku pętli Rejtana.
Michał Kamiński pisze:Masz racje Tomek ten przystanek to pomyłka ,nie rozumiem jak można coś takiego zaprojektować !
Piotr Radoliński pisze:...spokojnie Panowie, bez paniki - info poszło do MZDiT !!

O kutwa czary :>

Obrazek

I po kiego grzyba te barierki są biało-czerwone, wie ktoś może ??? :-x

Awatar użytkownika
Zbigniew Hoffer

Postautor: Zbigniew Hoffer » 10 września 2014, 11:05

1. Ulica Garibaldiego, 10 metrów za skrzyżowaniem z Warszawską. Po prawej stronie drogi znak B-36 /zakaz zatrzymywania/, za nim około 5 metrów znak B-35 /zakaz parkowania/. Usunąć stary znak B-35.

2. Rondo w Dźbowie. Zamienić drogowskaz E-2a dla skrzyżowań typu Y, na tablicę E-1 dla skrzyżowań o ruchu okrężnym.

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 10 września 2014, 12:36

Zbigniew Hoffer pisze:1. Ulica Garibaldiego, 10 metrów za skrzyżowaniem z Warszawską. Po prawej stronie drogi znak B-36 /zakaz zatrzymywania/, za nim około 5 metrów znak B-35 /zakaz parkowania/. Usunąć stary znak B-35.

2. Rondo w Dźbowie. Zamienić drogowskaz E-2a dla skrzyżowań typu Y, na tablicę E-1 dla skrzyżowań o ruchu okrężnym.
...szkoda, ze nie masz na zaistniałe przypadki dokumentacji fotograficznej. Załatwiłbym to "od ręki". Niestety, ponieważ wiele razy zostałem wpuszczony "w kanał" poprzez informację z Forum... nie robię pochopnych ruchów. :(

Awatar użytkownika
Tomasz Stefaniak

Postautor: Tomasz Stefaniak » 10 września 2014, 13:01

Nie przyglądałem się znakom Piotrze na tej ulicy, ale te parkowanie na chodniku to jest okropne. Chodzi mi o tą część przed skrzyżowaniem z Berka.

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 10 września 2014, 13:03

Tomasz Stefaniak pisze:Nie przyglądałem się znakom Piotrze na tej ulicy, ale te parkowanie na chodniku to jest okropne. Chodzi mi o tą część przed skrzyżowaniem z Berka.
...jeżeli jest znak B-36 to dotyczy on także chodnika. Czyli parkujący tak jak piszesz popełniają wykroczenie.

Awatar użytkownika
Zbigniew Hoffer

Postautor: Zbigniew Hoffer » 10 września 2014, 13:43

Piotr Radoliński pisze:
Zbigniew Hoffer pisze:1. Ulica Garibaldiego, 10 metrów za skrzyżowaniem z Warszawską. Po prawej stronie drogi znak B-36 /zakaz zatrzymywania/, za nim około 5 metrów znak B-35 /zakaz parkowania/. Usunąć stary znak B-35.

...szkoda, ze nie masz na zaistniałe przypadki dokumentacji fotograficznej. Załatwiłbym to "od ręki". Niestety, ponieważ wiele razy zostałem wpuszczony "w kanał" poprzez informację z Forum... nie robię pochopnych ruchów. :(

Rozumiem, przy okazji jeśli możesz to zwróć uwagę w tych miejscach.

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 10 września 2014, 14:00

...nie omieszkam to zrobić !

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 11 września 2014, 10:12

...uwagi Zbigniewa H. zgłosiłem do MZDiT !!
Oznakowanie ronda w Dźbowie do sprawdzenie...
ul. Garibaldiego - potwierdzona

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemysław Kozlowski

Postautor: Przemysław Kozlowski » 11 września 2014, 21:39

Kursy linii 24 w kierunku Kukuczki przystanek Rondo Trzech Krzyży kurs:18.35 nie został zrealizowany za to kurs 19.04 przyjechał wspólnie z autobusem późniejszym o godzinie 19.20 i jechali sobie jeden za drugim aż do pętli Kukuczki. po prostu Skandal ! Przeciez o tej godzinie ulice znów nie są tak zakorkowane

Bartek Marcinkowski

Postautor: Bartek Marcinkowski » 11 września 2014, 22:35

Około godziny 19:20 na Warszawskiej, między przystankami RTK a Cmentarna w kierunku al. Jana Pawła II stał na awaryjnych jakiś Citaro G oznaczony jako 24 w kierunku Kukuczki. Może to ma coś wspólnego. :P

Jakub Siadlak

Postautor: Jakub Siadlak » 12 września 2014, 07:59

Skandal,skandal... Wczoraj na,m.in.linii 24 były spore opóźnienia,niektórzy jeździli na odwrotnym czasie. Sam widziałem jak 187 z wygaszonym wyświetlaczem jechał z Kukuczki na Błeszno. Była zamknięta al.JP 2,więc zakorkowało się stare miasto,ja wiem czy to taki skandal...

Michał Kamiński

Postautor: Michał Kamiński » 12 września 2014, 14:25

Przemysław Kozłowski pisze:Kursy linii 24 w kierunku Kukuczki przystanek Rondo Trzech Krzyży kurs:18.35 nie został zrealizowany za to kurs 19.04 przyjechał wspólnie z autobusem późniejszym o godzinie 19.20 i jechali sobie jeden za drugim aż do pętli Kukuczki. po prostu Skandal ! Przeciez o tej godzinie ulice znów nie są tak zakorkowane

Myślenie podobno nie boli ...Myślisz ,że jak ktoś wyłapie o 17 gdy jest duże natężenie ruchu sporo minusa to zgubi go od tak w momencie .Często w takich przypadkach kierowca kręci do 20 bez żadnej przerwy na końcówkach żeby to zgubić,a przy tym zbiera sporo inwektyw od przemiłych pasażerów.

Awatar użytkownika
Wojciech Liberda
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Liberda » 12 września 2014, 17:10

Dopóki nie skończą remontów nie ma co się rozpisywać na temat opóźnień, szkoda czasu.

Awatar użytkownika
Michał Grzegorczyk

Postautor: Michał Grzegorczyk » 17 września 2014, 19:08

Niedawno ukończono remont sygnalizacji na skrzyżowaniu Okulickiego/Łódzka. Czy MZDiT może wydłużyć trochę zielone dla pieszych przechodzących przez Okulickiego? Ja dziś ledwo zdążyłem, a ruszyłem dość szybkim krokiem, podczas gdy reszta ludzi trafiła na czewone gdzieś w jednej trzeciej drugiej jezdni...

Sebastian Panowicz

Postautor: Sebastian Panowicz » 18 września 2014, 04:30

Michał Kamiński pisze:
Przemysław Kozłowski pisze:Kursy linii 24 w kierunku Kukuczki przystanek Rondo Trzech Krzyży kurs:18.35 nie został zrealizowany za to kurs 19.04 przyjechał wspólnie z autobusem późniejszym o godzinie 19.20 i jechali sobie jeden za drugim aż do pętli Kukuczki. po prostu Skandal ! Przeciez o tej godzinie ulice znów nie są tak zakorkowane

Myślenie podobno nie boli ...Myślisz ,że jak ktoś wyłapie o 17 gdy jest duże natężenie ruchu sporo minusa to zgubi go od tak w momencie .Często w takich przypadkach kierowca kręci do 20 bez żadnej przerwy na końcówkach żeby to zgubić,a przy tym zbiera sporo inwektyw od przemiłych pasażerów.

To ja bym posadził tych "przemiłych pasażerów" posadził za kółko w godzinach szczytu i niech spróbują coś zrobić i nie chodzi tu o jazdę samochodem osobowym, ale czymś większym.

Awatar użytkownika
Tomasz Stefaniak

Postautor: Tomasz Stefaniak » 19 września 2014, 08:37

Też trzeba przypomnieć, że te czasy przejazdów między przystankami są niedowykonania. Ostatnio dość często jeżdzę przez aleje,. Czas przejazdu autobusu pomiędzy przystakiem Pl. Biegańskiego - II aleja wynosi 5-8 minut a i zdarzały się przypadki, że 10 minut. Natomiast rozkładowo na ten kawałek przeznaczone są dwie minuty. No to nic dodać nic ująć, że opożnienia muszą być. A przecież kolejne miuty traci się w I alei, potem na Nadrzecznej (nie zawsze ale czasami) no i przy wiadukcie na Warszawskiej. Dobrze, że jeszcze na końcu można zmniejszyć opóźnienie o powiedzmy 10 minutek.

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 20 września 2014, 18:29

W związku z tym, że lada dzień zostanie uruchomiony węzeł drogowy DK1/DK46 przypomnę po krótce jego wygląd i organizację ruchu.

Obrazek

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=18mFlsDed20

Awatar użytkownika
Szymon Kryczka
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon Kryczka » 21 września 2014, 19:24

Trochę dziwnie zorganizowano zjazd w Al. Jana Pawła II dla jadących od strony Warszawy - JPII ma dwa pasy, a zjazd jest zrobiony na pierwszy, bliższy McDonald's i Castorama. Można byłoby zrobić zjazd na pas bliższy wielopoziomowego skrzyżowania, a ten bliższy McDonald's np. na buspas - zaraz za zakrętem jest przystanek autobusowy, a i włączającym się do ruchu z Castoramy byłoby łatwiej.

Po za tym, objeżdżałem inwestycję tydzień temu rowerem z każdej strony - jestem ciekawy otwarcia :)

Po otwarciu tego skrzyżowania wielopoziomowego, później skrzyżowania nad DK1 z ul. Warszawską - zostaną tylko 3 skrzyżowania w Częstochowie ze światłami na przelocie DK1.

Awatar użytkownika
Wojciech Liberda
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Liberda » 21 września 2014, 20:27

Szymon Kryczka pisze:Trochę dziwnie zorganizowano zjazd w Al. Jana Pawła II dla jadących od strony Warszawy - JPII ma dwa pasy, a zjazd jest zrobiony na pierwszy, bliższy McDonald's i Castorama. Można byłoby zrobić zjazd na pas bliższy wielopoziomowego skrzyżowania, a ten bliższy McDonald's np. na buspas - zaraz za zakrętem jest przystanek autobusowy, a i włączającym się do ruchu z Castoramy byłoby łatwiej.

Po za tym, objeżdżałem inwestycję tydzień temu rowerem z każdej strony - jestem ciekawy otwarcia :)

Po otwarciu tego skrzyżowania wielopoziomowego, później skrzyżowania nad DK1 z ul. Warszawską - zostaną tylko 3 skrzyżowania w Częstochowie ze światłami na przelocie DK1.

Poczekaj jak namalują pasy :P

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 23 września 2014, 17:47

...tak jest widoczny drogowskaz tablicowy (E-2b) informujący o zjeździe z DK1 na DK46

Tablica z wyświetlaczem elektronicznym zamontowana tuż przed drogowskazem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojciech Liberda
Członek CKMKM
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Liberda » 23 września 2014, 18:13

Może by trochę gałęzi podcięli... bo nic nie będzie widać...

Łukasz Najman
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz Najman » 23 września 2014, 19:03

Miejmy nadzieję że szybko naprawią ten problem.

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 23 września 2014, 20:02

Wojciech Liberda pisze:Może by trochę gałęzi podcięli... bo nic nie będzie widać...
Wojtuś, nie chodzi o gałęzie !

Piotr Skorupa

Postautor: Piotr Skorupa » 24 września 2014, 10:11

Niebardzo rozumiem czemu na "bramach" kierunkowych nad jezdniami poza strzałką do centrum nie ma kierującej na Jasną Górę/Miasteczko studenckie.

Awatar użytkownika
Michał Grzegorczyk

Postautor: Michał Grzegorczyk » 24 września 2014, 12:10

Bez przesady... tych drogowskazów jest tyle, że zaczynają się już w okolicach Piotrkowa.

Piotr Skorupa

Postautor: Piotr Skorupa » 25 września 2014, 10:43

Michał Grzegorczyk pisze:Bez przesady... tych drogowskazów jest tyle, że zaczynają się już w okolicach Piotrkowa.

Że niby te kierujące na Jasną Górę i do miasteczka studenckiego? Ja piszę poważnie a Ty żartujesz ;)

Awatar użytkownika
Michał Grzegorczyk

Postautor: Michał Grzegorczyk » 25 września 2014, 13:45

Ok, tych do miasteczka studenckiego faktycznie brakuje ;)

Łukasz Najman
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz Najman » 25 września 2014, 13:49

A może każdą dzielnicę o tablicujemy? ;)

Awatar użytkownika
Michał Grzegorczyk

Postautor: Michał Grzegorczyk » 25 września 2014, 14:22

Tak teoretycznie to czemu nie, w końcu różni ludzie przyjeżdżają, różnych dzielnic szukają ;) a i niektórzy miejscowi mają problem z orientacją :P

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 25 września 2014, 14:52

...tablica informacyjna o kierunku dojazdu na Jasną Górę, przed remontem jeszcze była !

Obrazek

Piotr Skorupa

Postautor: Piotr Skorupa » 25 września 2014, 16:09

Łukasz Najman pisze:A może każdą dzielnicę o tablicujemy? ;)

Te najważniejsze miejsca raczej powinny być oznakowane zwłaszcza w mieście gdzie przetacza się tyle ludzi.

Piotr Radoliński pisze:...tablica informacyjna o kierunku dojazdu na Jasną Górę, przed remontem jeszcze była !

Tak była i powinna wrócić jak najszybciej być może nawet na pas rozdziału. W wakacje nieraz widziałem zagubionych ludzi w samochodach nie wiedzących jak dojechać chociażby na Jasną Górę.
Do tego tablica kierująca na lotnisko aeroklubu, który też często ma wielu gości spoza Częstochowy.
Czyżby "park miniatur sakralnych", którego nie do końca legalne oznakowanie widać na każdym kroku był ważniejszy? To pytanie retoryczne.

Marcin Waskiewicz

Postautor: Marcin Waskiewicz » 25 września 2014, 19:45

Przystanek Kiedrzyn w stronę Centrum - to skandal, że zbudowano zatoczkę, która nie jest używana! Po co to?!
Autobusy odjeżdżają z tego samego miejsca, gdzie wysadzają ludzi!
Kto mógł się dopuścić tak karygodnego błędu?

Awatar użytkownika
Piotr Radoliński
Członek CKMKM

Postautor: Piotr Radoliński » 25 września 2014, 20:20

Marcin Waskiewicz pisze:Przystanek Kiedrzyn w stronę Centrum - to skandal, że zbudowano zatoczkę, która nie jest używana! Po co to?!
Autobusy odjeżdżają z tego samego miejsca, gdzie wysadzają ludzi!
Kto mógł się dopuścić tak karygodnego błędu?
...nie denerwuj się ! Napisz DOKŁADNIE o co chodzi - przejkażę sprawę do MZDiT !

Marcin Waskiewicz

Postautor: Marcin Waskiewicz » 25 września 2014, 20:23

Przestanek, który przed budową ronda był uzywany, obecnie nie jest, jest sama zatoczka, nic tam się nie zatrzymuje!

Wróć do „Organizacja i realizacja komunikacji”